وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
اخبار عمومی
2165
1397/9/12 دوشنبه 15 آذر روز حسابدار مبارک فرا رسیدن ١٥آذرماه را به تمامی همکاران  محترم صمیمانه تبریک و تهنیت می گوییم و از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزون شما را خواستاریم.

فدراسيون بين المللي حسابداران ((IFAC    در سال 2007 و در سي امين سالروز تاسيس خود دومين يكشنبه ماه دسامبر (اواخر آذر) هرسال را به عنوان هفته جهاني حسابداري انتخاب و به تمام اعضاي خود در سراسر جهان پيشنهاد كرده كه در اين هفته با برگزاري مراسم ويژه اي از حسابداران تجليل به عمل آورند و از سوي ديگر حرفه حسابداري و نقش حسابداران را در فعاليتهاي اقتصادي و اجتماعي به عموم بشناسانند.از اینرو در ايران  نيز روز 15 آذرماه هر سال به عنوان روز ملي حسابدار انتخاب و نامگذاری گردیده است. اين تصميم عميقا تقديرپذير و احترام برانگيز است و مي تواند سرآغازي براي  همگرايي، هم افزايي و خردورزي جمعي حسابداران ايراني در عرصه ملي باشد.

روز حسابدار پاسداري از رسالت هاي حرفه اي؛ قانوني و ايفاي مسووليت هاي اجتماعي جامعه حسابداري ايران است.روز حسابدار مناسبتی برای تکریم و تجلیل از حسابداران و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این حوزه است. فرا رسیدن ١٥آذرماه را به تمامی همکاران  محترم صمیمانه تبریک و تهنیت می گوییم و از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزون شما را خواستاریم.
 

اداره کل نظارت بر ذیحسابیها
 

 
امتیاز دهی